O firmieFirma ROMEX istnieje od 1986 roku. Założyciel Stanisław Wójcik rozpoczął działalność od produkcji wyrobów złącznych dla przemysłu rowerowego, który prężnie działał tamtych czasach na rynku krajowym. Z początkiem lat 90-tych firma rozpoczęła produkcję wyrobów dla branży meblarskiej, a w roku 1997 produkcję części złącznych dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego oraz AGD.

Podstawową dziedziną działalności przedsiębiorstwa jest produkcja wyrobów złącznych produkowanych obróbką plastyczną na zimno takich jak: śruby, wkręty, sworznie, blachy tłoczone, profile, obróbka skrawaniem, spawanie (konstrukcje stalowe) i ogólne obróbki stosowane w przemyśle metalowym. 
Posiadamy duży park maszynowy, który jest ciągle modernizowany i unowocześniany poprzez wdrażanie nowych technologii produkcji. W roku 2013 firma przeniosła zakład produkcyjny do nowej lokalizacji w Nieczatowie. Nowoczesna hala, bogaty park maszynowy oraz wykwalifikowana załoga skutecznie zwiększają potencjał produkcyjny i logistyczny.

W 2017 roku nastąpiła fuzja ze Szwedzką firmą NORDBOLT AB, producentem wyrobów złącznych, która była kolejną inwestycją w rozwój firmy. Zaowocowało to zwiększeniem ilości i innowacyjności naszego parku maszynowego. Dodatkowo pozyskaliśmy nowe rynki sprzedaży wyrobów do krajów skandynawskich i innych w Europie pod marką NORDBOLT.
Firma ROMEX nieustanie zwiększa swój potencjał budując wizerunek partnera solidnego do współpracy.

Satysfakcją naszych klientów jest: 

solidność i terminowość
dyspozycyjność i otwartość na współpracę
krótki czas realizacji zamówień
produkty najwyższej jakości

Serdecznie zapraszamy do współpracy.